Dane teleadresowe Placówek BiOSG - Placówki BiOSG - BIP - Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Placówki BiOSG

Dane teleadresowe Placówek BiOSG

 

Placówka Straży Granicznej w Horyńcu - Zdroju
adres pocztowy ul. Wojska Polskiego 36
37 - 620 Horyniec
telefon  (16) 632 51 00
e-mail horyniec@strazgraniczna.pl
nr fax  (16) 632 51 25
Placówka Straży Granicznej w Lubaczowie
adres pocztowy 37–625 Krowica Sama
telefon  (16) 672 88 00
e-mail sdo.lubaczow@strazgraniczna.pl
nr fax  (16) 632 88 05
Placówka Straży Granicznej w Korczowej
adres pocztowy 37 - 552 Młyny
telefon  (16) 624 64 00
e-mail korczowa@strazgraniczna.pl
nr fax  (16) 624 64 05
Placówka Straży Granicznej w Medyce
adres pocztowy 37 - 732 Medyka
telefon  (16) 676 55 00
e-mail medyka@strazgraniczna.pl
nr fax  (16) 676 55 05
Placówka Straży Granicznej w Hermanowicach
adres pocztowy Hermanowice 45C, 37 - 733 Pikulice
telefon  (16) 676 65 00
e-mail hermanowice@strazgraniczna.pl
nr fax  (16) 676 65 05
Placówka Straży Granicznej w Huwnikach
adres pocztowy Huwniki 155, 37–734 Fredropol
telefon  (16) 679 22 00
e-mail huwniki@strazgraniczna.pl
nr fax  (16) 679 22 05
Placówka Straży Granicznej w Krościenku
adres pocztowy 38 - 700 Ustrzyki Dolne
telefon  (13) 465 83 60
e-mail sdo.kroscienko@strazgraniczna.pl
nr fax  (13) 465 83 05
Placówka Straży Granicznej w Wojtkowej
adres pocztowy Wojtkowa 55A, 38–712 Wojtkowa
telefon  (13) 461 34 16
e-mail wojtkowa@strazgraniczna.pl
nr fax  (13) 465 83 98
Placówka Straży Granicznej w Czarnej Górnej
adres pocztowy Czarna Górna 191, 38–710 Czarna
telefon  (13) 465 85 00
e-mail czarna@strazgraniczna.pl
nr fax  (13) 465 85 05
Placówka Straży Granicznej w Stuposianach
adres pocztowy Stuposiany 18
38 - 713 Lutowiska
telefon  (13) 465 82 00
e-mail stuposiany@strazgraniczna.pl
nr fax  (13) 465 82 05
Placówka Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych
adres pocztowy Ustrzyki Górne 21, 38 - 714 Ustrzyki Górne
telefon  (13) 461 69 00
e-mail ustrzyki@strazgraniczna.pl
nr fax  (13) 461 69 05
Placówka Straży Granicznej w Wetlinie
adres pocztowy

Wetlina 43, 38-607 Cisna

telefon (13) 46 59 400
e-mail sdo.wetlina@strazgraniczna.pl
nr fax (13) 46 59 405
Placówka Straży Granicznej w Sanoku
adres pocztowy

ul. Mickiewicza 23, 38-500 Sanok

telefon  (13) 46 53 300
e-mail sanok.bies@strazgraniczna.pl
nr fax  (13) 46 53 305
Placówka Straży Granicznej w Rzeszowie - Jasionce
adres pocztowy 36 - 002 Jasionka
telefon  (17) 866 82 00
e-mail jasionka@strazgraniczna.pl
nr fax  (17) 866 82 05 

Metryczka

Data publikacji 12.10.2012
Data modyfikacji 18.08.2015
Podmiot udostępniający informację:
Straż Graniczna
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Michalska
Osoba udostępniająca informację:
Anna Michalska Referat Prasowy
Osoba modyfikująca informację:
Anna Michalska
do góry